Tracker TrezzoR

Populárním trackerem, na kterém lze stahovat nejrůznější torrenty, je TreZzoR. Jestliže chcete stáhnout zdarma hry, filmy a další soubory, tak toto je místo, kde najdete to, co hledáte. Jelikož se navíc jedná o československou stránku, tak filmy zde seženete v češtině.

Registrace na TreZzoR tracker

Trackerů je spousta. Některé jsou české, jiné zahraniční. Na některých můžete torrenty stahovat bez nutnosti registrace, na jiných si zase musíte vytvořit uživatelský profil, abyste si mohli stáhnout nejrůznější filmy zdarma. A právě to je případ trackeru TreZzoR, který svým uživatelům nabízí široké služby a řadu výhod.

Tracker TreZzoR

logoJedná se o jeden z československých trackerů, na kterém je možné se zaregistrovat. Značnou výhodou je, že zde najdete spousty filmů, které jsou v češtině, popřípadě mají alespoň české titulky.

Výběr torrentů je na trackeru TreZzoR opravdu široký a kromě filmů zde najdete i jiné kategorie. A přestože tento tracker obsahuje více jak 35 tisíc torrentů, tak vyhledávání je zde velice jednoduché a rychlé. Do vyhledávače stačí napsat název filmu, který chcete stáhnout, případně zvolit kategorii, a výsledky se vám ihned zobrazí.

Registrace na TreZzoR tracker

Ratio

TrezzoR tracker počítá svým uživatelům takzvané ratio – poměr mezi staženými a nahranými daty. Jestliže jste na tomto serveru čerstvě registrováni, tak můžete být v klidu, neboť ratio je počítáno až od 10 gb stažených dat.

Ideální je mít ratio vyšší než 1, neboť to je hodnota znamenající, že jste stáhli stejně dat jako jste jich nahráli. V případě, že bude hodnota nižší než 1, tak více stahujete než uploadujete. Problém nastane ve chvíli, kdy se dostanete pod hodnotu 0,5 neboť to je na trackeru TreZzoR minimální hodnota ratia. Následně může přijít omezení stahování.

Výjimky

Minimální ratio v hodnotě 0,5 je pouze pro běžné uživatele. Pokud se stanete dárci a přispějete finančně na provoz trackeru, tak můžete získat VIP účet. Největší výhody poté mají VIP uživatelé, kteří nemají žádný limit ratia.

Jak zvýšit ratio

Nahrajte nový torrent – jestliže nahrajete torrent, který budou ostatní uživatelé stahovat, tak všechna jimi stažená data se vám přičtou k vámi nahraným datům

Seedujte – seedujte torrent ostatních uživatelů

Přispějte – přispějte na provoz webu a získejte VIP účet