Teď vaří šéf Zdeněk Pohlreich

Teď vaří šéf Zdeněk Pohlreich

Prima je televizí, která přivedla na svět skvělou cooking show s názvem Teď vaří šéf. A diváci, co rádi vaří, se mají opravdu na co těšit. V tomto článku se ale nebudeme věnovat samotným receptům a připravovaným pokrmům, ale spíše tomu, o čem vlastně celý pořad je.

Jak vařit?

Zdeněk Pohlreich, který je hlavní hvězdou pořadu Teď vaří šéf, ukazuje, jak připravovat jídla v podstatě jednoduše, přitom ale chutně a pouze z čerstvých surovin. Tím je tento již slavný kuchař známý. Také nám v pořadu předvádí, jak může být příprava jídel radostná, prokládá ji samozřejmě svým neotřelým humorem. Tento pořad je poučný, ale také zábavný, jak už to tak bývá v podání kulinářského mistra.

Prostředí

Cooking show Teď vaří šéf se odehrává v domácím prostředí, nejedná se o profesionální kuchyně, ovšem i zde se dají připravit originální a profesionální pokrmy, na kterých si bude pochutnávat celá rodina. Není žádným tajemstvím, že tato show je situována přímo do interiéru bydlení Zdeňka Pohlreicha, a vtipně se zde občas objevují někteří členové rodiny, kteří přispívají veselými bonmoty a Zdeňkovi jakoby nahrávají pro ten správný humor.

Základem jsou čerstvé suroviny

Televizní šéfkuchař Zdeněk Pohlreich v tomo pořadu znovu propaguje krásu vaření s čerstvými surovinami. Jídla, která chutnají skvěle, můžou podle něj být i velice jednoduchá, bez přehnaných ingrediencí, které by mohly celkovou harmonii jídel narušit.

Hodnocení show

Vzhledem k tomu, že kuchařská show Teď vaří šéf se odehrává ve stylové kuchyni Zdeňka Pohlreicha, kterého mám velmi rád pro jeho nekompromisní humor i inspiraci při přípravě jídel, je se na co těšit. Pokud jste pořad ještě neviděli, měli byste to co nejdříve napravit. Show je zábavná, ale to není zdaleka vše. Také dokáže vyvolat chutě na různé delikatesy, které si nyní můžete připravit právě díky nejznámějšímu šéfkuchaři v Česku i VY.

Film můžete stáhnout na Trezzor Trackery

Share this post