Stahování přes mobil

Stahování pomocí torrentů již není možné pouze na počítači, případně na notebooku. Poslední doba a posun technologií nabízí také možnost stahování přes mobily a tablety, což je opět další krok k pohodlnosti. Jak na stahování z mobilů a co proto musíte splňovat, se dozvíte v článku.

Vývojáři, věnující se tvorbám aplikací pro Android, zajisté potěší spoustu svých uživatelů. Dali jim totiž možnost stahování souborů přes mobilní telefony a tablety, díky čemuž si je možné na tato zařízení pohodlně stáhnout oblíbené filmy. A aplikací, pomocí nichž lze stahovat filmy do mobilu, je hned několik. Svou mobilní verzi má například nejpoužívanější klient µTorrent, jež si můžete stáhnout v Android Marketu.

Přes známý obchod Google play, v němž najdete tisíce aplikací, si zase můžete stáhnout jiný klient a to aTorrent – Torrent Downloader.

aTorrent – mezi uživateli se setkal s úspěchem

Zatímco na počítačích je zcela jistě nejpopulárnější právě µTorrent, tak v mobilní verzi si mezi uživateli našel popularitu i aTorrent. Ten si stáhli již statisíce uživatelů a víceméně je z jejich strany kladná odezva.

Navíc se jedná o mezinárodní projekt do kterého se taktéž můžete zapojit a to tím, že vývojářům pomůžete s překladem, aby se v tomto softwaru bez problémů vyznali i další uživatelé, kteří cizí jazyky tolik neovládají a aplikaci také zatím nerozumí. Nicméně na druhou stranu lze říci, že se jedná o jednoduchý program, pomocí něhož si lze pohodlně a rychle stáhnout filmy či jiné soubory do mobilního zařízení.

Uživatelé Applu mají smůlu

Zklamáni mohou být lidé, kteří vlastní iPhone, případně tablety od společnosti Apple. Operační systém iOS totiž nepodporuje stahování přes torrenty. A to z důvodu, že společnost Apple veškeré sítě související s bittorrentem blokuje a znemožňuje tak svým uživatelům torrenty využívat.

Pro stahování lze využít tradiční trackery

Co se týče míst, kde torrenty pro stahování přes mobil seženete, tak zde se nic nemění. K tomu můžete využít ty samé trackery, které využíváte i na počítači. Nicméně ne všechny weby jsou optimalizovány také pro mobilní zařízení, což by mohlo dělat trochu problémy. Zejména s přehledností a vyhledáváním.

Tracker TrezzoR poté nabízí nejen možnost pohodlného vyhledávání (o čemž ostatně píšeme zde), ale také svým uživatelům nabízí mobilní verzi webu. Díky tomu každý, kdo se na stránku připojí přes mobilní telefon či tablet, najde oblíbený film velmi rychle a po chvíli hledání jej může začít stahovat.

Registrujte se na Tracker Trezzor a pohodlně stahujte filmy do mobilu.